statadult

Ulasansyarat disemak

Ulasan XLoveCash: program afiliasi XLoveCam

Berapa XLoveCash membayar webmaster bagi pelawat yang dihantar ke XLoveCam, bagaimana dan bila ia membayar, dan prestasi XLoveCam sendiri dalam data setiap jam kami.

Berapa bayaran XLoveCash

XLoveCash membayar perkongsian hasil 35%, seumur hidup. Pembayaran dibuat setiap minggu, minimum €100. XLoveCam mempunyai purata 458 model bersiaran setiap jam.

→

Sertai XLoveCash

Pergi ke program afiliasi XLoveCash
01

Syarat XLoveCash

Perkongsian hasil35%, seumur hidup
Rujukan webmaster10%
Tempoh cookieseumur hidup
Pembayaransetiap minggu
Bayaran minimum€100
Kaedah pembayaranpindahan bank, Paxum, WebMoney, Revolut
Alatanlabel putih, widget dan iframe, suapan XML/JSON model dalam talian, pautan dalam ke bilik model, sub-ID
SyarikatAC Webconnecting NV
02

XLoveCam dalam angka kami

XLoveCam
Purata bersiaran
458
7 hari lepas
03

Untuk siapa XLoveCash sesuai

  • Laman ini paling sibuk pada 21:00 UTC.
  • Perkongsian hasil seumur hidup memberi ganjaran kepada trafik carian jangka panjang.
  • Suapan model dalam talian membolehkan anda memaparkan bilik yang sedang bersiaran di halaman anda sendiri.
?

Soalan lazim

Berapa bayaran XLoveCash?

XLoveCash membayar perkongsian hasil 35%, seumur hidup. Pembayaran dibuat setiap minggu, minimum €100.

Adakah XLoveCash membayar untuk rujukan webmaster?

Ya: XLoveCash membayar 10% daripada pendapatan webmaster yang anda rujuk.

Trafik apakah yang diterima oleh XLoveCash?

Trafik carian organik daripada laman anda sendiri ialah kes biasa. Baca syarat program sebelum menggunakan trafik berbayar, e-mel atau pop: kebanyakannya mengehadkan kata kunci jenama dalam carian berbayar dan mewajibkan bahan promosi mereka sendiri.

+

Program afiliasi cam lain